Tanie długopisy z nadrukiem a oferta firmy Pelikan

Jeśli inwestujemy nie tylko w zwykłe tanie długopisy z nadrukiem, ale również w brandowane produkty cenionych marek, to firma Pelikan i jej asortyment na pewno nas zainteresuje. Jak łatwo zgadnąć, długopisy Pelikan nie są absolutnie tanimi długopisami z nadrukiem - ich cena oscyluje często wokół nawet 200 zł lub nawet więcej.

Długopisy Pelikan występują w kilku różnych seriach. niektóre z nich to: Epoch, Souveran, Tradition itd. Poszczególne serie cechują się zazwyczaj podobny zdobnictwem.

Jeśli już pogodzimy się z tym, że Pelikan to nie zawsze tanie długopisy z nadrukiem, tylko produkty ekskluzywne, warto przyjrzeć się bliżej długopisom z serii Tradition. Są to klasyczne długopisy utrzymane w odcieniach zieleni, zaopatrzono je w pozłacany klips z dziobem pelikana, co nawiązuje do nazwy marki.

Najbardziej luksusową serią długopisów Pelikan jest linia Souveran. Długopis te wykonane są z laki, pokrytej w dodatku zlotem.

Pamiętajmy jednak, że Pelikan oferuje nam także typowe tanie długopisy z nadrukiem. Są to produkty sygnowane nazwą Fun Pen. Te plastikowe długopisy w wesołych kolorach posiadają ergonomiczny uchwyt oraz sprawnie działający mechanizm wyzuwania wkładu.